Fontos döntések vártak ránk soron kívüli közgyűlésünkön. Költségvetés, fejlesztések, gazdasági kérdések kerültek terítékre.

Fontos döntések vártak ránk soron kívüli közgyűlésünkön. Költségvetés, fejlesztések, gazdasági kérdések kerültek terítékre.

Fontos döntések vártak ránk soronkívüli közgyűlésünkön. Költségvetés, fejlesztések, gazdasági kérdések kerültek terítékre.

👆 A koronavírus-járvány az év végéig nagyjából kétmilliárd forintos kiesést okoz városunknak. Ehhez jön hozzá a védekezésre elkülönített 300 millió forint. Szoros év vár ránk, fontos lesz a fegyelmezettség! Itt is szeretném újra megköszönni a védekezésben dolgozók, valamint a fegyelmezett lakosság közreműködését!

 Még el sem telt egy esztendő a Szapáry úti óvoda átadása óta, máris újabb óvoda építésén dolgozhatunk. Dr. Kállai Mária képviselő asszony segítségével 940 millió forintot fordíthatunk két ovi felújítására, valamint egy újjáépítésére.

👆 Csak bátorítani tudom középiskolásainkat, pályázzanak, a nekik szóló ösztöndíjunkat kétszeresére emeltük! A beadási határidő szeptember 30!

 Négy játszóterünket is felújítjuk, erre összesen 180 millió forintot fordítunk.

👉 Egy új ipari park kialakításának lehetőségeit vizsgáljuk a Besenyszög felé vezető út mellett. Örülök annak, hogy sikerült meggyőznünk a Szolnoki Többség képviselőit a napirend elfogadásáról, ugyanis muszáj előre tekintenünk, nem lehetünk elégedettek ipari területeink nagyságával. Az M4-es érkezésével jelentősen felgyorsulhat az ipartelepítés városunkban és környékén. Ehhez pedig kell a terület!

 Az Aba-Novák Agóra egy ifjúsági tér kialakításra kapott felhatalmazást városunktól, jó munkát kívánok az intézmény munkatársainak!